K2Bpersonal
K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Montážnik, montér, Inštalatér, Zámočník, možnosť zaškolenia

Náplň práce
Hľadáme väčší počet montérov sprinklerov (výhodou prax ako zámočník, inštalatér), ale ponúkame aj možnosť ZAŠKOLENIA na danú pracovnú pozíciu! Vítané sú dvojice, ale aj jednotlivci.

Platové podmienky od 9,85 do 11,-€/hod. brutto (podľa skúseností), k tomu máte diéty 6-7,-€/hod. netto. Platové podmienky budú spresnené na osobnom pohovore.

Pracuje sa na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú.
Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, zamestnanec si hradí sám (cca. 15-20,-€/os.noc závisí od miesta výkonu práce).

- Práca na dobu neurčitú
- Platená dovolenka 24-30 dní za rok
- Príplatky za nadčasy, sviatky, nočnú prácu
- Asistencia českého koordinátora
- Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov

Požadujeme:
- Výhodou prax ako inštalatér alebo zámočník alebo zvárač alebo montér alebo pracovník vo výškach
- Ponúkame možnosť ZAŠKOLENIA na danú pracovnú pozíciu
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý A2/B1
- Výhodou vlastné auto
- Samostatnosť
- Manuálna zručnosť
- Technické myslenie

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3000,-€/mesiac/brutto
Iné výhody
MOŽNOSŤ ZAŠKOLENIA
Miesto práce
Slovenská republika
Trenčiansky kraj
Banskobystrický kraj
Prešovský kraj
Zahraničie
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Informácie pre uchádzača
Životopis pošlite na e-mail: job@k2bpersonal.cz
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Kontakt
K2Bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Nemecko
Telefón: 0949823993
Fax: 000