K2Bpersonal
K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Elektrikár

Náplň práce
Hľadáme elektrikárov (jednotlivcov aj dvojice) pracuje sa v Nemecku prevažne sa jedná o dlhodobé montáže na jednom mieste bez častých presunov medzi stavbami.
Požadujeme prax v odbore elektrikár, znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý. V prípade dvojice aspoň jeden z dvojice musí ovládať nemecký jazyk.
Platové podmienky od 10,65 do 14,-€/hod. brutto + diéty 6-7,-€/hod. netto. Mzdové podmienky budú spresnené pri osobnom pohovore.
Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva. Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám (cca. 15-20,-€/os.noc, závisí od miesta výkonu práce). Doprava individuálna. Výplata každý týždeň.

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Platená dovolenka 24-30 dní za rok
- Príplatky za nadčasy, sviatky, za nočnú prácu
- Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- Možnosť výplaty každý týždeň
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3000,-€/mesiac/brutto

Miesto práce
Slovenská republika
Trenčiansky kraj
Česká republika
Zahraničie
Nemecko
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša ponuka zaujala, životopis pošlite na e-mail: job@k2bpersonal.cz
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme:
- Prax ako elektrikár
- Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni A2
- Výhodou vlastné auto
- Samostatnosť
Kontakt
K2Bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Nemecko
Telefón: 0949823993
Fax: 000
Aktualizované 19.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár