K2Bpersonal
K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Elektrikár

Náplň práce
- elektrikárske práce v novostavbách a pri rekonštrukciách
- vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
- diagnostika a odstraňovanie porúch

Ponúkané platové podmienky: od 10,13 do 11,51,-€/hod. brutto, príplatky 7,-€/hod. netto

Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám.

Doprava individuálna.

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca na HLAVNÝ pracovný pomer v NEMECKU
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- príplatky za nadčasy, sviatky, za nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť výplaty každý týždeň

Informácie o výberovom konaní
V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala budeme radi, keď nám zašlete Váš životopis na e-mail: job@k2bpersonal.cz

Máte kolegu, známeho s ktorým by ste chceli ísť pracovať alebo hľadá prácu? Neváhajte a odporučte mu náš inzerát :-)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax ako elektrikár s osvedčením (certifikátom)
- PODMIENKOU znalosť nemeckého jazyka min. A2/B1 (aby ste sa vedeli dohovoriť s majstrom na stavbe)
- vlastné auto
- samostatná práca

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3000,-€/mesiac/brutto

Miesto práce
Slovenská republika
Trenčiansky kraj
Česká republika
Zahraničie
Nemecko
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša ponuka zaujala, životopis pošlite na e-mail: job@k2bpersonal.cz
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme:
- Prax ako elektrikár
- Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni A2
- Výhodou vlastné auto
- Samostatnosť
Kontakt
K2Bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Nemecko
Telefón: 0949823993
Fax: 000
Aktualizované 13.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár