CentralWork

Skladník, Sklad s potravinami pri Prahe - mzda až 28.000 Kč. Ubytovanie a doprava zabezpečené

Náplň práce
- vychystávanie tovaru podľa objednávok,
- práca so scanerom (čítačkou kódov)
- výdaj tovaru zo skladu,
- pomocné práce na pracovisku,
- práca s manipulačnou technikou (paletový vozík/NZV)
- miesto výkonu práce: Praha (Česká republika),
- práca vhodná pre mužov, ženy aj páry

ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 2.000KČ!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
v texte
Iné výhody
Dlhodobá práca na TPP
- Zaujímavé finančné ohodnotenie až 165Kč/hod.
- Dotované ubytovanie zabezpečené
- Príspevok na vlastné ubytovanie 3.000 Kč
- Doprava zabezpečná ZDARMA
- Možnosť kariérneho rastu
- Výkonnostný bonus až 3 750 Kč/mesiac
- Dochádzkový bonus až 10 000 Kč ročne
- Bonus za prácu v sťaženom prostredí 9Kč/hod.
- Dotované stravovanie
- Zálohy týždenne
- Doprava zo Slovenska ZDARMA, nástupné miesta :
I. trasa - Humenné, Strážske, Michalovce, Bánovce n. Ondavou, Trebišov, Košice, Kysak, Margecany, Spišská Nová Ves, Poprad, Štrba, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Vrútky, Žilina, Čadca - Praha
II. trasa- Zvolen, Ban.Bystrica, Turčianske Teplice, Martin, Vrútky, Žilina, Čadca- Praha
III. trasa - Bratislava - Praha.
Miesto práce
Praha
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Štruktúrovaný životopis spolu s aktuálnou fotografiou zasielajte na emailovú adresu: nabor@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
prax na podobnej pozícií výhodou
dobrý zdravotný stav,
ochota pracovať na zmeny,
trestná bezúhonnosť.
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 23.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník