Prestige Work
Predstavujeme Vám pracovnú agentúru Prestige Work, zameranú predovšetkým na dlhodobé ponuky práce v oblasti elektro-, vodo- a plynovej inštalácie na nemeckom trhu. Z vlastných skúseností vieme aké dôležité je prisutpovat ku kandidátom individuálne a ponúknut im najkomfortnejšiu prácu podla ich potrieb, predstáv a cielov. V súcasnosti aktívne pracujeme na rozšírení ponuky o nové oblasti pri zachovaní kvality a stability zabezpecených prác.

Elektrikár, Elektromechanik, Elektrotechnik

Náplň práce
Chceli by ste vykonávať svoje povolanie v zahraničí – v Nemecku? Čaká Vás seriózna nemecká spoločnosť, ktorá už 37 rokov zamestnáva ročne 200 elektrikárov na území celého Nemecka a je Vám vždy k dispozícii. Na pozíciu stavebný elektrikár je momentálne voľných 12 pracovných miest, s nástupom od 18.9.

Popis pracovnej pozície:

• Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
• osadenie elektrických káblov
• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel, RAS,EIB,
• núdzové svietidlá, protipožiarne systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie elektrických rozvodných skríň

Požiadavky:

• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto, pri dvojici stačí ked má jedna osoba
• samostatná práca
• spoľahlivosť,zodpovednosť, schopnosť tímovej spolupráce

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
v texte
Iné výhody
Ponuka:

– začínajúci plat 11,50€ / h brutto
– 45€ diéta na každý odpracovaný deň, na nedelu20€
– po 9 mesiacoch 12,20 € + 50 €
– týždenné zálohy
– ubytovanie zabezpečuje zamestnávatel
– možnosť pracovať nadčasy
– pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
– stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
– platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
– rodinné prídavky na dieťa
– nárok na dovolenku
– vianočné prémie
– ročne 1-2 krát hradia pracovnú odev
– možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávatelom
– veľmi dobrá podpora od našeho tímu
Miesto práce
Nemecko
Miesto práce- stredné a južné Nemecko.
Termín nástupu
18.9.2017
Informácie pre uchádzača
Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky! Prosíme v prípade záujmu o pozíciu pošlite nám čo najdetailnejšie životopisy, z ktorých vyplýva, akými prácami ste boli poverení vo svojich doterajších pracovných pomeroch.
tel: +421950654464
mail: info@prestigework.eu
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
K. Thályho 52/13
94501 Komárno
Slovensko
Kontaktná osoba: Gabriela Szabóová
Telefón: 0950654464
Aktualizované 10.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik