ZVL AUTO spol. s r.o.
výrobca kuželíkových ložísk

Nastavovač a obsluha kovoobrábacích strojov

Náplň práce
- Nastavovanie / zoraďovanie strojov,
- výmena opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Zázemie stabilnej spoločnosti, pracovný pomer na neurčitý čas, benefity v zmysle platnej kolektívnej zmluvy.
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Košická 26
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, technický talent, precíznosť (presnosť).
Košická 26
Prešov
Kontaktná osoba: HR oddelenie
Telefón: +421517724796
Aktualizované 12.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník