Lucia Kánová- 3 style sport

Predavač inde neuvedený

Náplň práce
§51 a NP -príspevok na podporu pracovného miesta v I. platenom zamestnaní;
pohor u zamestnávateľa dňa 28.8.2017 v čase medzi 17,30 hod. a 18,30 hod.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Brezno
Brezno, Nám. g. M. R. Štefán 30
Termín nástupu
1. 9. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Máj.povst.česk.ľudu 2168/13
97701 Brezno
Kontaktná osoba: Lucia Kánová
Telefón: +421903811915
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač