B.T. Transport s.r.o.
Spoločnosť B.T. TRANSPORT s.r.o. je mladá, moderná, dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá bola založená v roku 2003 s cieľom poskytovať služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy.

Vodič MKD

Náplň práce
Vodič MKD, turnusová práca na plný úväzok
Turnusová práca.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
* práca na plný úväzok
* zaujímavé bonusy
* nový vozový park
* moźnosť zdokonaľovania - zvyšovanie odbornosti
Miesto práce
okres Trenčín
Trenčín, Piaristická 6
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, iniciatívnosť, komunikatívnosť.
Piaristická 6
Trenčín
Kontaktná osoba: Tomáš Gajdoš
Telefón: +421911855612
Fax: +421455550815
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič