Rebuy Stars Lottery s.r.o.

Krupiérka / Čašníčka

Náplň práce
Obsluha zákazníkov na tej najvyššej úrovni v najvyššej kvalite. Práca s pokladňou.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Zaujímava práca v mladom kolektíve; kompletné zaškolenie na danú pozíciu; pracovný pomer na dobu neurčitú; luxusné pracovné prostredie; stravné lístky
Miesto práce
okres Zvolen
Zvolen, Obchodná 4
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, spoľahlivosť, empatia.
Zámocká 30
81101 Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Dejan Oravec, vedúci
Telefón: +421911253956
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Krupiér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka