ETILOG, s.r.o.
Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti Ebnet-Gruppe GmbH, vyvíja a vyrába špeciálne riešenia pre automobilový priemysel a iné priemyselné odvetvia. Medzi navýznamnejších klientov patria spoločnosti Volkswagen V. A. G. (VW, Audi, Porsche, Scania, Skoda & Seat), General Motors (Opel), Daimler, BMW, P.S.A. Produkty, ktoré spoločnosť vyrába, vyváža do celého sveta. Je známa svojimi produktami, najmä logistickými riešeniami, ktoré šetria životné prostredie.

Šička

Náplň práce
- šitie prepravných obalov pre diely pre automobilový a elektrotechnický priemysel
- práca v 1- aj 2-zmennej prevádzke (ranná, popoludňajšia), bez nočných zmien
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- 100% preplatenie nadčasov
- prémie v závislosti od výkonu
- bezplatné stravovanie vo vlastnej jedálni, kvalitné jedlo, nápoje počas pracovnej doby zdarma
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda, Smetanov háj 282
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: - vzdelanie v textilnom odbore, niekoľkoročná prax, - ochota pracovať na zmeny, - ochota pracovať na zlepšovaní svojho výkonu, - skúsenosť s rýchlym šitím je výhodou.
Strojnícka 9/A
Prešov
Kontaktná osoba: Judit Pónya
Telefón: +421903375085
Fax: +421315527553
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Krajčír, šička