TAPLAST SK, s.r.o.

Zmenový majster

Náplň práce
- zodpovedá za personálne a materiálne zabezpečenie výroby počas zmeny,
- zabezpečuje a zodpovedá za splnenie objednávky,
- zodpovedá za kvalitu výrobkov a dodržiavanie hygienických predpisov,
- vedie a riadi pracovníkov vo výrobe,
- zadáva úlohy, zadeľuje pracovníkov,
- operatívne rieši vzniknuté problémy

Životopis zašlite MAILOM.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- stravné lístky, sociálny program, ročné odmeny, možnosť kariérneho rastu
Miesto práce
okres Levice
Levice, Gustáva Schoellera 3
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, osobnostný rozvoj.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: vzdelanie technického smeru.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, technický talent, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Vicenzy 2209/8A
93101 Šamorín
Kontaktná osoba: Milan Bridiš
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Majster výroby