COOP JEDNOTA Michalovce, spotrebné družstvo
predaj potravinarského tovaru a tovaru dennej potreby spotrebiteľom

Ekonómka - účtovníčka

Náplň práce
- spracovanie daňových priznaní: DPH + KV
- daň z nehnuteľnosti, daň z motorových vozidiel
- daň z príjmov PO
- podvojné účtovníctvo
- štatistické výkazy
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Michalovce
Michalovce, Obchodná 2
Termín nástupu
1. 9. 2017
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - minimálne 5 ročná prax v oblasti podvojného účtovníctva, - vynikajúca znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva, daní a miezd v SR.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, komunikatívnosť.
Obchodná 2
Michalovce
Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kravcová
Telefón: +421918094631
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Ekonóm

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník