JUDr.Vrlíková Tatiana, notár

Notársky koncipient

Náplň práce
overovanie podpisov a listín, administratívne práce, miesta sa obsadzujú na projekt "Praxou k zamestnaniu", podmienkou je vek do 25 rokov a 3 mesiace v evidencii, alebo do 29 rokov a 6 mesiacov v evidencii, VK sa uskutoční dňa 05.09.2017 v Klube práce, UPSVaR Žilina o 9,00 hod
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Národná
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá.
Národná 23
01001 Žilina
Telefón: 041/5622265
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Právnik