AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Nastavovač vstrekolisov

Náplň práce
- Nahadzovanie parametrov foriem do systému
- Nastavenie parametrov vstrekolisu
- Príprava strojov na vstrekovanie
- Zoraďovanie výrobných strojov a zariadení
- Identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie

Životopis pošlite mailom na: praca@ais-systems.sk
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Levice
Tupá, Chorvatice 261
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Nevyhnutné je vzdelanie v technickom odbore a predchádzajúca prax. Odporúčaná je znalosť nemeckého jazyka.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Priem.park- Tupá časť Chorvatice 261
93584 Horné Semerovce
Kontaktná osoba: Ing. Daniel Matkovič
Telefón: +421905626777
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Strojný technik