ENDOSERVICE - MAC, s.r.o.

Fyzioterapeut

Náplň práce
Liečenie a rehabilitovanie pacientov prostredníctvom telesných cvikov. Ručné masírovanie celého tela – najmä svalov, pokožky, kĺbov a chrbtice. Posudzovanie zdravotného stavu pacientov. Vykonávanie rôznych druhov masáží (reflexnej, športovej alebo lymfodrenáže). Poskytovanie poradenstva pri stanovovaní správneho spôsobu cvičenia, chôdze, sedenia, státia, držania tela a podobne. Evidovanie dokumentácie o zdravotnom stave pacientov. Pomoc pri aplikácii a používaní zdravotných a masážnych zariadení.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 750 € mesačne
- pracovisko v rámci poliklinického zariadenia s vynikajúcim moderným prístrojovým vybavením.
Miesto práce
okres Levice
Šahy, Školská 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: odbornosť, pracovitosť, organizačné schopnosti, trpezlivosť a záujem o pacienta, ohľaduplnosť, ochota, takt, slušnosť, diskrétnosť, ochota neustále na sebe pracovať – prijímať nové poznatky a zmeny., znalosť maďarského jazyka je vítaná.
Demandice 315
93585 Demandice
Kontaktná osoba: MUDr. František Horváth, konateľ
Telefón: +4217421220, tel.: +421905499894
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Fyzioterapeut