Spilatex, s.r.o.

Elektromechanik

Náplň práce
- oprava a údržba rôznych druhov pradiarenských strojov
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
raz za mesiac relaxačná poukážka na masáž, príspevok zamestnávateľa na DDP
Miesto práce
okres Levice
Levice, Ku Bratke 5
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Ku Bratke 5
93405 Levice
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Blašková
Telefón: +421366334555
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik