Slovenská technická univerzita v Bratislave
Verejná vysoká škola

Účtovník

Náplň práce
- účtovanie dodávateľských, odberateľských faktúr a s tým súvisiace účtovné operácie, účtovanie banky, účtovanie pokladne, účtovanie miezd, účtovanie interných dokladov, účtovanie cestovných príkazov, spolupráca pri spracovaní a kontrole DPH
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- možnosť stravovania v ŠJ, DDS, možnosť využitia plavárne
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves, Ilkovičova 3
Termín nástupu
1. 9. 2017
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - všeobecný prehľad z oblasti rozpočtu, účtovníctva a výkazníctva, štatistiky, - prehľad o všeobecne záväzných právnych predpisoch z oblasti ekonomiky a správy majetku štátu v rozpočtovej organizácii, VVŠ / najmä zákon č. 523/2004 Z.z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy, zákon 278/1993 Z.z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov, zákon 431/2002 Z.z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov, zákon 222/2004 Z.z. o DPH v znení neskorších predpisov, zák. 595/2003 Z.z. o Dani z príjmov v znení neskor. predpisov.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, spoľahlivosť.
Vazovova 5
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Simona Kolenčíková
Telefón: +421260291614
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník