IP trade s.r.o.
Veľkoobchod a maloobchod pracovnej obuvi LEWER, pracovné odevy, pracovné a ochranné pomôcky, hygienické - čistiace prostriedky a pomôcky, drogéria.

Predavač/predavačka

Náplň práce
Predaj pracovného oblečenia, obuvi, práca s PC, objednávanie tovaru, vystavovanie faktúr, vystavovanie príjemok/výdajok, obsluha zákazníka.
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 7:30 do 17:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Galanta
Sereď, Cukrovarská 156
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého, absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Podskupina B1.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), informačná gramotnosť.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, spoľahlivosť.
Slnečná 2908/1
Sereď
Kontaktná osoba: Ing. Igor Horník
Telefón: +421911565111
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač