Slovak Ingeniering s.r.o.

Tesár

Náplň práce
Výberové konanie dňa 14.8.2017 o 9.00 hod. na ÚPSVaR Sabinov, zasadačka a dňa 17.8.2017 o 9.00 hod. na ÚPSVaR Prešov, č. 102. Tesárske práce na stavbe. Miesto vhodné pre UoZ so stredným odborným vzdelaním a požadovanou praxou min. 5 rokov.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 5 do 7 € za hodinu
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Masarykova 22
Termín nástupu
1. 9. 2017
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Ďalšie požiadavky: výhodou je vodičské oprávnenie sk. B.
Masarykova 22
08001 Prešov
Kontaktná osoba: Juraj Drál - prokurista
Telefón: 0907226359
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Tesár, stolár