J.R.G. s.r.o.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou strojov pre hospodárske odvetvie.

Operátor

Náplň práce
- Miesto je vytvorené v nadväznosti na Národný projekt.
- Pozícia je vhodná pre uchádzačov do 29 rokov a evidovaných minimálne 6 mesiacov na Úrade práce.
- Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
* opracovávanie strojných súčasti pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním a vystruhovaním,
* vykonávanie jednoduchých opráv a údržbu zverených strojov a zariadení,
* postupovať podľa platnej výrobnej dokumentácie,
* dodržiavať bezpečnostné predpisy, pracovné postupy a používať ochranné pomôcky.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť profesionálneho rastu.
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Štefánikova 887/53
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
kpt. Nálepku 2561/47
Trebišov
Kontaktná osoba: Ing. Lucia Majerská
Telefón: +421918735013
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor