TM SLOVAKIA, s.r.o.

Technik počítačových sietí a systémov

Náplň práce
Oprava PC a NTB, inštalácia internetu, konfigurácia routerov.

Pracovné miesto je vytvorené s finančnou podporou ÚPSVaR Levice cez § 51a zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti, je teda vhodné iba pre uchádzača vo veku do 25 rokov ( minimálne 3 mesiace v evidencii ÚPSVaR ), resp. vo veku 25-29 rokov ( min. 6 mesiacov v evidencii ), ktorý ešte nemal prvé pravidelne platené zamestnanie ( v trvaní aspoň 6 mesiacov ).
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Levice
Levice, J. Bottu 21
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, informačná gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Microsoft PowerPoint - vysoká, COREL alebo PHOTOSHOP - vysoká.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
J. Bottu 21
93401 Levice
Kontaktná osoba: p. Majtán
Telefón: +421905335247
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik PC

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Správca počítačovej siete