Pepita-Z

Pomocný administratívny pracovník

Náplň práce
Administrácia objednávok, príprava účtovníctva, príprava dokumentácie, príprava marketingových podkladov, prezentácií, komunikácia so zákazníkmi.

Pracovné miesto je vytvorené s finančnou podporou ÚPSVaR Levice cez § 51a zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti, je teda vhodné iba pre uchádzača vo veku do 25 rokov ( minimálne 3 mesiace v evidencii ÚPSVaR ), resp. vo veku 25-29 rokov ( min. 6 mesiacov v evidencii ), ktorý ešte nemal prvé pravidelne platené zamestnanie ( v trvaní aspoň 6 mesiacov ).
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 465 do 465 € mesačne
Miesto práce
okres Levice
Šahy, Hlavné nám. 18
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: maďarský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Kontakt
Pepita-Z
K.Mikszátha 902/16
93601 Šahy
Kontaktná osoba: Ing. Erika Zachar
Telefón: +421918428856
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník