RTi Slovakia, s.r.o.
Firma RTi Slovakia, s.r.o. sa zaoberá bezvýkopovými technológiami opráv potrubí s pôsobnosťou v rámci celej SR. Má sesterské spoločnosti, s ktorými spolupracuje vo všetkých susediacich štátoch

Montážnik pre bezvýkopové technológie

Náplň práce
práca s technológiami pre prieskum a opravu potrubí (kamera, sanačný robot, sanačné technológie), montážne práce pri opravách potrubí
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
600 - 1000 EUR/mesiac, bude upresné pri pohovore
Iné výhody
stála pracovná pozícia, priebežné školenia
Miesto práce
Bratislava
Bratislavský kraj
Česká republika
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou pozičného aj mzdového postupu
montážne práce v rámci celej SR a ČR (v prípade uchádzača z ČR je možnosť zamestnať v sesterskej firme v ČR)
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B, C, E
Ďalšie požiadavky na pracovníka
vodičský preukaz C a E výhodou

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Bystrická 1
84107 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: p. Kunová
Telefón: 0917 299 300
WWW: www.rti.eu
Aktualizované 5.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality