BEGRAM s.r.o.
Investovanie a obchodovanie.

Administratívny pracovník, Recepčný, Sekretárka

Náplň práce
- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov, odovzdávanie odkazov
- prijímanie a starostlivosť o prichádzajúcich klientov
- evidencia došlej / odoslanej pošty
- ďalšie administratívne úlohy podľa potreby ( kopírovanie, skenovanie, atď. )
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
Dohoda
Miesto práce
Bratislava
Družstevná 2
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
- anglický jazyk - mierne pokročilý ( B1 )

Počítačové znalosti:
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- príjemné vystupovanie a profesionálny vzhľad
- znalosť práce s PC - MS Office
- zmysel pre povinnosť, zodpovednosť a dôveryhodnosť
- samostatnosť a proaktívny prístup
- časová flexibilita
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
83104 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Brigita Bogdányová
Telefón: 0903899906
Fax: 02/55567639
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Sekretárka