Hyundai Motor Czech s. r. o., organizačná zložka
Oficiálny dovozca vozidiel a príslušenstva značky Hyundai pre Slovenskú republiku.

Odborný administratívny asistent

Náplň práce
Administratívne spracováva písomnosti, registratúrne záznamy, analytické materiály, stanoviská, pripomienky, zabezpečuje externé služby spojené s prekladom cudzojazyčnej písomnej korešpondencie. Organizačne zabezpečuje prípravu materiálov a priebeh porád a ostatné činnosti spojené s administratívnym vedením príslušného úseku.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Galvaniho 17A
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), informačná gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2, kórejský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Open Office - vysoká, Internet - vysoká.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, iniciatívnosť, komunikatívnosť.
Galvaniho 17A
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Lujza Satková
Telefón: +421232171107
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent