TVIC s.r.o.

Odborný pracovník v oblasti účtovníctva (okrem mzdového)

Náplň práce
Spracovanie faktúr pre odberateľov. Prax 3 roky podmienkou. Vzdelanie min. stredoškolské, znalosť práce PC, AJ. Dohodnúť stretnutie na tel. 0905904928 Ing. Olexa, PhD.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
poskytovanie odmien
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Štúrova 1
Termín nástupu
1. 9. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Kontakt
TVIC s.r.o.
Bažantia 27
08001 Prešov
Kontaktná osoba: Ing. Olexa, PhD.
Telefón: 0905904928
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník