EriV, s. r. o.

Všeobecný administratívny pracovník

Náplň práce
Len pre UoZ do 29 rokov - NP Praxou k zamestnaniu. Životopis zasielať na adresu: zamestnanie@eriv. sk.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Sabinovská 111/5084
Termín nástupu
1. 9. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Sabinovská 111/5084
08001 Prešov
Kontaktná osoba: Ivanov
Telefón: 0915878886
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník