NWT Greenhouse, s.r.o.
Firma zaoberajúca sa pestovaním rajčín v najmodernejšom skleníku na území Slovenskej republiky. Farma sa nachádza v obci Kameničany.

Skladník

Náplň práce
Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
kategorizácia, ukladanie a skladovanie tovaru,
príprava a výdaj tovaru,
udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach,
zaisťovanie bezpečnosti tovaru,
zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade,
aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru,
spolupráca pri vykládke kamiónov,
práca na vozíku
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Ilava
Kameničany, Kameničany 200
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, Internet - elementárna.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Bolešov 460
Bolešov
Kontaktná osoba: Ing. Katarína Labová
Telefón: +421902332332
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník