Eun Lee Kim
Jsme kadeřnictví působící v Žilině od r. 2006, orientujeme se na místní i zahraniční klientelu. Nabízíme rozsáhlé kadeřnické služby s použitím moderních zahraničních přístrojů a značkové kosmetiky.

Kaderníčka

Náplň práce
Pánské, dámské, dětské strihy, barvenie a melír vlasov, masáže pokožky hlavy, vlasová regenerácia
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 10:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca v profesionálnom kolektíve a príjemnom prostredí
Profesijné vzdelávacie kurzy
Stabilné pracovné podmienky
Zľavy na kadernícke služby a kozmetiku
Osobný prístup k zamestnancom
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Na priekope 39
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, tvorivosť (kreativita), samostatnosť, osobnostný rozvoj, manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: Profesionalita, Vzťah k práci, Ochotu učiť sa a vzdelávať, Samostatnosť aj zmysel pre teamovú spoluprácu, Toleranciu a trpezlivosť, Príjemné vystupovanie a príjemný vzhľad.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, iniciatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Kontakt
Eun Lee Kim
Na priekope 39
Žilina
Kontaktná osoba: Michael Pavlištík
Telefón: +421948436602
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kaderník