Spoločnosť Kováč s.r.o.
Dynamicky rozvíjajúca sa firma zameraná na komplexné spracovanie plochého skla pre stavebný priemysel. Výroba izolačných skiel. Spracovanie plochého skla pre nábytkársky priemysel a interiéry.

Vodič

Náplň práce
rozvoz hotových výrobkov na území SR a ČR, manipulácia s výrobkami, zodpovednosť za dodanie nepoškodeného tovaru zákazníkovi, dovoz zapožičaných stojanov
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
Miesto práce
okres Ilava
Dubnica nad Váhom, Ml. Budovateľov 4025/20
Termín nástupu
4. 9. 2017
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov.
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, manuálna zručnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov, Vodičský preukaz sk. C je nevyhnutnosť!.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Ml. Budovateľov 4025/20
Dubnica nad Váhom
Kontaktná osoba: Alena Kováčová
Telefón: +421424455014
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič