HARMÓNIA, s.r.o.
Predaj a servis osobných a malých úžitkových automobilov, predaj tovaru a služieb, autoumyváreň, kaviareň a predaj zmrzliny, odťahová služba, práca s autožeriavom a malé stavebné a výkopové práce.

Automechanik

Náplň práce
- Oprava a údržba osobných a malých úžitkových motorových vozidiel,
- diagnostika,
- vyhodnotenie diagnostiky a následná oprava vozidla,
- elektroinštalácia,
- čítanie schém,
- montáž doplnkov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 700 do 1200 € za mesiac
Iné výhody
Mzda je závislá od výkonov.
Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom, Priemyselná 554/37
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Počítače: Internet - elementárna.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Priemyselná 554/37
Žiar nad Hronom
Kontaktná osoba: Petra Lauková
Telefón: +421905759243
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik