Bang Joo Electronics Slovakia spol. s r.o.
výroba tovarov a výrobkov z plastov, dodávateľ spoločnosti Samsung

Operátor CNC stroja

Náplň práce
- Stanovenie vhodných technických postupov
- Obsluha CNC stroja a základné programovanie CNC
- Zriaďovanie a nastavovanie stroja
- Obsluha sústruhu, frézy, brúsky
- Kontrola a finálna úprava vyrobených predmetov
- Čítanie technických výkresov
- Práca s meracími prístrojmi
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Zámky
Šurany, Družstevná 5
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť, osobnostný rozvoj, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, cieľavedomosť.
Družstevná 5
Šurany
Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Selická
Telefón: +421356908806
Fax: +421356908808
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník