Agentúra Kreativ s.r.o.
personálna agentúra

Kuchár/kuchárka

Náplň práce
Kuchár/Kuchárka v Materskej škole.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Lazovná 6
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca.
Ďalšie požiadavky: Miesto s príspevkom UPSVAR:, - podmienkou priatia v prípade absolventa evidencia na UPSVAR minimálne 3-6 mesiacov, - v prípade uchádzača, ktorý mal zmluvu na TPP evidencia na UPSVAR minimálne 1-2 roky., , Životopis spolu s motivačným listom posielať na: kreativ.personalistika@gmail.com, , Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Československej armády 635/19
Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Viera Hakajová
Telefón: +421911101213
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár