GRDexter, s.r.o.
Spolocnost zaoberajuca sa nakladnou prepravou v ramci Europy.

Dispečer

Náplň práce
Vyťažovanie nákladnej cestnej dopravy v rámci Európy, komunikácia s prepravcami a zákazníkmi, získavanie nových zákazníkov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca v dynamickom mladom kolektíve, možnosť profesijného rastu, odmeňovanie na základe odpracovaných výsledkov.
Miesto práce
okres Tvrdošín
Nižná, Zavodna 457
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), vyjednávanie, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, komunikatívnosť.
Západ 1145/68
Trstená
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Gamová
Telefón: +421907862881
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Dispečer