Hotel HVIEZDA, s.r.o.
Hotel HVIEZDA *** sa nachádza v kúpeľnom mestečku Dudince na juhu Slovenska. Ponúka ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby, pobyty sú zamerané predovšetkým na relaxačnú starostlivosť.

Barman / barmanka

Náplň práce
- práca s pokladňou
- obsluha zákazníkov
- príprava rôznych druhov káv
- miešanie nápojov
- kontrola stavu zásob
- starostlivosť o čistotu strediska
Pracovný čas: od 10:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- zamestnanecké zľavy na využívanie doplnkových služieb hotela
- možnosť ubytovania
- stravovanie v hoteli
Miesto práce
okres Krupina
Dudince, Okružná 123
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: Hľadáme proklientsky orientovaného človeka s aspoň minimálnou praxou v odbore (v prípade potreby zaučíme)., Práca je na trvalý pracovný pomer, brigádnicky prijmeme viac osôb na výpomoc počas konania konferencií a v hlavnej sezóne.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Okružná 123
Dudince
Kontaktná osoba: Anna Lipnická
Telefón: +421455583235
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Barman