GIENGER spol. s r.o.
veľkoobchod TZB, voda, kúrenie, plyn, sanita

SKLADNÍK, VODIČ

Náplň práce
- príjem, výdaj a manipulácia s tovarom na sklade (vodoinštalačný a kúrenársky materiál)
- rozvoz tovaru zákazníkom
- komunikácia v ukrajinskom a poľskom jazyku s dopravcami
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nitra
Lužianky, Rastislavova 4
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: ukrajinský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Excel - vysoká, SAP - vysoká.
Ďalšie požiadavky: Uchádzač musí spĺňať znalost poľského alebo ukrajinského jazyku.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Rastislavova 4
Lužianky
Kontaktná osoba: Richard Széchenyi
Telefón: +421911019300
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník