SAS Automotive s.r.o.
Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.Vznik spoločnosti: november 2000, BratislavaCharakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Operátor/ka vo výrobe

Náplň práce
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 800 do 1000 € za mesiac
Iné výhody
Zabezpečené ubytovanie.
Stabilná práca.
Možnosť získať 13. a 14. plat.
Pravidelné navyšovanie mzdy.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Dev.Nová Ves, Opletalova 71
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Opletalova 71
Bratislava-Dev.Nová Ves
Kontaktná osoba: Mgr. Matej Beno
Telefón: +421903557288
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor