Infinity relations a.s.
ubytovacie a reštauračné služby

Prevádzkár

Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
•Zabezpečuje chod reštauračnej a kaviarenskej prevádzky hotela
• Zodpovedá za dodržiavanie hygienických predpisov, technologických výrobných postupov, gastronomických zásad a jednotných zásad obsluhy
• Priamo riadi a kontroluje činnosť výrobných a odbytových stredísk
• Riadi školenia a odborný výcvik podriadených pracovníkov, vyhľadáva nové trendy a smery vo svojom odbore
• Motivuje svojich podriadených k lepšiemu výkonu pri predaji a servisnému štandardu
• Prijíma objednávky, organizuje prípravu, realizáciu a zúčtovanie gastronomických akcií organizovaných v hoteli
• Komunikuje s hosťami a rieši ich požiadavky
•Zaisťuje poskytovanie reštauračného a kaviarenského servisu
•Je priamo zodpovedný za výkon svojej práce v rámci FB úseku
•Vykonáva fyzickú i účtovnú inventúru odbytových stredísk a skladov
•Vykonáva dohľad nad dodržiavaním všetkých existujúcich predpisov súvisiacich s hotelovými stravovacími službami
•Vystavuje a archivuje prvotné doklady, vedie náležitú evidenciu
•Spracováva mesačné uzávierky a výkazy
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v stabilnej spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie v krásnej prírode
Možnosť zamestnaneckého stravovania
Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
Miesto práce
okres Dolný Kubín
Dolný Kubín, hotel Orava - Srňacie 1
Termín nástupu
1. 9. 2017
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: pamäť, precíznosť (presnosť), cieľavedomosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), sebaistota.
Priekopy 20
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Jana Borončová
Telefón: +421911442562
Fax: +421435302001
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci prevádzky