Materská škola Kríková č. 20 Bratislava s elokovanými triedami
Materská škola s právnou subjektivitou s počtom tried 9 v dvoch objektoch, v objekte Kríková 7 a v objekte Šíravská 2, prevažne homogénnymi. Hlavnou činnosťou je predprimárne vzdelávanie dopĺňané množstvom ďalším mimoškolských a mimotriednych aktivít.

Upratovačka

Náplň práce
upratovacie práce
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Vrakuňa, Kríková 20
Termín nástupu
21. 8. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Kríková 20
Bratislava-Vrakuňa
Kontaktná osoba: Miroslava Koprdová
Telefón: +421903391493
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka