Kristína Piačeková
Poisťovňa Generali pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Je univerzálnym poisťovateľom poskytujúcim produkty tak životného, ako aj neživotného poistenia, či už fyzickým alebo právnickým osobám. Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu, prinášať kvalitné a inovatívne produkty a poskytovať svojim klientom prvotriedne služby, tak pri finančnom poradenstve, ako aj v prípade, že nastane poistná udalosť.

Obchodný konzultant

Náplň práce
TÁTO PRÁCA JE O:
- poradenstve v oblasti poistenia a osobných financií,
- vyhľadávaní nových obchodných príležitostí,
- budovaní vlastnej klientely v životnom a neživotnom poistení,
- starostlivosti o existujúcich klientov.
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900 € za mesiac
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Mostná 58
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, finančná a ekonomická gramotnosť, osobnostný rozvoj.
Cudzie jazyky: slovenský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Internet - elementárna.
Ďalšie požiadavky: ČO OČAKÁVAME:, - schopnosť vecne komunikovať a argumentovať, - príjemné vystupovanie a proklientský prístup, - aktívny prístup k riešeniu pracovných úloh, - silnú orientáciu na výsledky, - minimálne SŠ vzdelanie s maturitou, - užívateľskú zručnosť pri práci s PC., , Prosíme o zaslanie súhlasu o ochrane osobných údajov., Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, iniciatívnosť, trpezlivosť, komunikatívnosť, sebaistota.
Oponice 124
Oponice
Kontaktná osoba: Kristína Piačeková
Telefón: +4215553766
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca