P E Z A a.s.
PEZA a.a. Žilina je naväčší výrobca pekárenských výrobkov v žilinskom regióne, vznikla v roku 1991 na báze bývalého štatného podniku Žilinské pekárne a cukrárne Žilina. Našim cieľom je neustále sledovať nové trendy v oblasti pekárskej výroby a získané poznatky aplikovať pri výrobe pekárskych výrobkov.

Vodič

Náplň práce
Riadenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom, vedenie záznamov o prevádzke vozidla, údržba a bežné opravy vozidla, naloženie vozidla, vykládka a kontrola vykládky vozidla, odovzdávanie sprievodných dokumentov, prípadne výber tržieb a poplatkov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 1:00 do 9:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Istota a dlhodobé zamestnanie, zamestnanecká zľava na nákup produktov spoločnosti.
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, K cintorínu 47
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, rozhodovanie.
Ďalšie požiadavky: Kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, osvedčenie o epidemiologickej činnosti - vítané.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, iniciatívnosť, precíznosť (presnosť).
K cintorínu 47
Žilina
Kontaktná osoba: Anna Rechtoríková
Telefón: +421905541905
Fax: +4210417073619
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič