SVAMAN spol. s r.o.
výroba a spracovanie mäsa

Elektroúdržbár

Náplň práce
Údržba a opravy strojov a elektrických zariadení.
Obsluha zariadení merania a regulácie.
Obsluha, údržba a dohľad - kotolne, chladiace zariadenia, kompresory stlač. vzduchu, vodné hospodárstvo, tlakové nádoby, zdvíhacie zariadenia.
Vedenie príslušných záznamov.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Myjava
Myjava, Brezovská cesta 449/18
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Ďalšie požiadavky: Výhodou oprávnenie: kurič V. triedy, na obsluhu plynových zariadení, na obsluhu tlakových zariadení, vodič VZV, chladiacich zariadení.
Osobnostné predpoklady: technický talent, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Brezovská cesta 449/18
Myjava
Kontaktná osoba: Ján Majtán
Telefón: +421917678971
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik