TESLA STROPKOV, akciová spoločnosť

Montážny pracovník (operátor) elektronických zariadení

Náplň práce
Montážny pracovník.

Práca na striebriacich, polarizačných a testovacích automatoch a vizuálnych kontrolách.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Stropkov
Stropkov, Hviezdoslavova 37/46
Termín nástupu
15. 8. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Hviezdoslavova 37/46
09112 Stropkov
Telefón: 054 3003260
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár