INCO - AG, s.r.o.

Obchodný zástupca

Náplň práce
Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie firemných klientov, zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov, príprava a uzatváranie obchodných zmlúv, reporting. Výberové konanie u zamestnávateľa 22.8.2017 o 9.00 hod. 2 kolo výberového konania 5.9.2017 o 9.00 hod. u zamestnávateľa (Volgogradská 9, Prešov).
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 530 € mesačne
Iné výhody
home office, bezplatné školenia, služobný telefón, notebook
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Weberova 5
Termín nástupu
19. 9. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Volgogradská 9
08001 Prešov
Kontaktná osoba: Bc. Fecenko
Telefón: 0948445453
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca