BTR TRADE, spol. s r.o.
Naša spoločnosť podniká okrem iného aj v predmete "pohostinská činnosť" vďaka správnej a etickej politike a serióznemu prístupu k zákazníkom sa nám podarilo úspešne potvrdiť svoje miesto na slovenskom trhu. Našou snahou je neustále zlepšovanie kvality poskytnutých služieb a dosiahnuť maximálnu spokojnosť slovenských zákazníkov. Od 06.06.2016 chceli by sme otvorit daľsiu prevádzku SUSHI BAR a Asian restaurant na Bratislavsku 5 Nitra 949 01 (Galerii OC Tesco Nitra ), ktoré sa špecializujú na Japonské aj vietnamské a ázijské špeciality

Kuchár - Sushi bar a Asian restaurant

Náplň práce
Kuchár - varenie ázijských jedál a príprava sushi.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 21:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 435 € za mesiac
Iné výhody
Obed a večera.
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Bratislavska 5
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), matematická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: vietnamský - pokročilá: B1 a B2.
Osobnostné predpoklady: ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Coboriho 2
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Binh DUONG THANH, PhD.
Telefón: +421948288882
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár