PANDA ZM, s. r. o.
Spoločnosť PANDA ZM so sídlom v Nitre vstúpila na trh rýchleho občerstvenia v roku 2009 . Firma zamerala na pohostinskú činnosť, predaj nápojov na priamu konzumáciu, prípravu a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a príloh podľa ázijskej receptúry.( Ázijskú kuchyňu)

Kuchár

Náplň práce
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 21:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Zlaté Moravce, Jána Kráľa 65
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: vietnamský - vysoká: C1 a C2.
Štúrova 63
Nitra
Kontaktná osoba: Hai Phung Duc
Telefón: +421944488688
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár