Agentúra Kreativ s.r.o.
personálna agentúra

Manažér

Náplň práce
Inzerát, ktorý môže zmeniť váš život !

Stojíte tu a čítate tento inzerát. Ste nezamestnaný a vedený na úrade práce. Aj ja som bol. Stojíte v rade ľudí, ktorí na niečo čakajú a máte pocit, že vy sem nepatríte. Aj ja som mal ten pocit. Čakáte na ponuku, ktorá vás vytiahne z miesta nepohodlia a bezpeňažnej zóny. Aj ja som čakal. Myslíte si, že mesiace bez práce sa vlečú ako slimák a prepadáva vás pocit bezmocnosti. Poznám veľmi dobre tieto pocity.
Píšem vám preto, lebo som to absolvoval na vlastnej koži, bol som tam, kde dnes stojíte vy. Aj ja som stál na chodbe plnej ľudí, čakajúcich na svoju pracovnú príležitosť. Aj ja som čítal inzerát, tak ako čítate aj vy.V tej dobe som prežíval celú plejádu frustrujúcich pocitov a myšlienok, ktoré mi nepomáhali. Bol som nezamestnaný viac ako rok a táto doba bola pre mňa neskutočne dlhá a plná skúšok.
Toto všetko sa udialo pred viac ako dvadsiatimi rokmi.
Za tú dobu som prešiel zamestnaním, z ktorého som si neskôr založil živnosťa viac ako desať rokov som z nej slušne vyžil. Dnes som spoluzakladateľom viacerých spoločností, v ktorých našli svoje uplatnenie desiatkyľudí.
Práve dnes ráno som sa rozhodol, že sa o tieto skúsenosti s vami podelím a pozvem vás na rekvalifikačný kurz, ktorý vás môže inšpirovať, ponúkne vám iný pohľad na to, ako je možné stať sa skvelým zamestnancom, podnikateľom alebo zamestnávateľom, ako je možné vybudovaťtakmer čokoľvek na zelenej lúke a to hlavne vďaka trom veciam, o ktorých sa dozviete na spomenutom kurze.
Ponúkame vámrekvalifikačný kurz, kde sa môžete dozvedieť ako sa tieto tri veci dajú skombinovať v zamestnaní alebo podnikaní.
Ponúkame vám, spolu s naším tímom šikovných ľudí, možnosti ako robiťveci s radosťou, na čo si dať pozor mať pritom aj super prácu a slušnú plácu.Hľadáme na Slovensku možnosti zvyšovania odbytu pre potraviny vyprodukované na domácom trhu. Podporujeme malých, mladých a rodinných producentov zo Slovenska. Pomáhame im zorientovať sa v legislatíve, v zriaďovaní nových výrobných prevádzok, v marketingu, tvoríme spoločne s nimi nové produkty, pomáhame im tvoriť firemnú identitu, obchodné stratégie, prieskum trhu, hľadáme nových obchodných partnerov na strane dodávateľov aj odberateľov, pomáhame začínajúcim podnikateľom získať prehľad v tejto problematike a naštartujeme ich rozbeh formou zabezpečenia odbytu kvalitných domácich produktov na slovenskom trhu.
Táto pozvánka na rekvalifikačný kurz, nezaručuje automatickykaždému úsp
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Československej armády 635/19
Termín nástupu
1. 10. 2017
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Miesto s príspevkom UPSVAR:, - podmienkou priatia v prípade absolventa evidencia na UPSVAR minimálne 3-6 mesiacov, - v prípade uchádzača, ktorý mal zmluvu na TPP evidencia na UPSVAR minimálne 1-2 roky., , Životopis spolu s motivačným listom posielať na: kreativ.personalistika@gmail.com, , Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.
Československej armády 635/19
Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Mgr. Martin Bobáľ
Telefón: +421915952333
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér