Zberné suroviny Žilina a.s.
Zhodnoťte svoj odpad! Naša spoločnosť sa zaoberá zberom a spracovaním druhotných surovín. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí. Naše služby môžu využívať jednotlivci formou individuálneho výkupu druhotných surovín až po veľké spoločnosti, ktorým vieme zabezpečiť komplexnú službu spracovania odpadov.

Účtovníčka závodu

Náplň práce
Vedie účtovnú evidenciu nákupu, spracovania, uskladňovania a expedície druhotných surovín, materiálu a hotových výrobkov. Vykonáva fakturáciu výkonov, mesačnú uzávierku pokladne a zásob pre ďalšie spracovanie na Správe spoločnosti.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Majerská cesta 11
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - ovládanie jednoduchého účtovníctva, - bezúhonnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Kragujevská 3
Žilina
Kontaktná osoba: Ľubica Danišková
Telefón: +421915801054
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník