SIMA plus Krompachy, s.r.o.

Predajca

Náplň práce
Na toto VPM budú umiestnení UoZ zadefinovaní v §54 - Praxou k zamestnaniu, zák.č.5/2004 Z.z..(vek UoZ do 25 rokov mínus 1 deň, evidencia minimálne 3 mesiace,ktorí nie sú zamestnaní,nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave vrátane externého štúdia; alebo vek do 29 rokov mínus 1 deň, evidencia minimálne 6 mesiacov s dôrazom na dlhodobo nezamestnaných UoZ).
Vzdelanie-úplné stredné odborné (s maturitou).

Predaj stavebného materiálu
Záujemcovia, ktorí splňajú vyššie uvedené podmienky si na t.č. +421918698992 dohodnú osobný pohovor.
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Krompachy, Maurerova 13
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Internet - elementárna.
Maurerova 13
05342 Krompachy
Kontaktná osoba: Ján Pribičko
Telefón: +421918698992
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca