cargo - partner SR, s.r.o.
- špedícia, logistika, skladovanie

Skladník

Náplň práce
- Uskladnenie, vyskladnenie tovaru,
- evidencia tovaru pomocou nášho skladového programu,
- práca s vysokozdvižným vozíkom.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od do 0:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier), rôzne firemné akcie a benefity.
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda, Ulica Logistického parku 3
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: Preukaz na VZV Trieda I Druhý A B C E D W1 výhodou.
Kopčianska 92
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Juraj Kabat
Telefón: +421910853450
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník