Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava
školstvo

Učiteľ matematiky na SOŠ

Náplň práce
výuka matematiky
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Coburgova 7859/39
Termín nástupu
1. 9. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), prezentovanie, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), samostatnosť, matematická gramotnosť, osobnostný rozvoj.
Ďalšie požiadavky: kvalifikačné a osobitné požiadavky v zmysle prílohy č. 1 Vyhlášky 437/2009 Z.z. pre jednotlivé kategórie pedagogických a odborných zamestnancov - časť VII. učiteľ akademických (všeobecnovzdelávacích) predmetov strednej školy - vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa - na výuku matematiky.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, analytické myslenie, precíznosť (presnosť), trpezlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), asertivita, vnútorná stabilita.
Coburgova 7859/39
Trnava
Kontaktná osoba: Gabriela Alaxinová
Telefón: +421335933921
Fax: +421335933934
Aktualizované 11.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Učiteľ